نصب سانترال و خدمات پس از فروش انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیت های مختلف، نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته و اجرای کابل کشی
نصب سانترال و خدمات پس از فروش انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک

 ۰۲۱-۸۸۹۳۳۶۱۱

تلفن دفتر مرکزی  

info@panasonictehran.com

ساعت کاری: 09:00 صبح تا 17:00 عصر

تهران - خیابان فردوسی

خ ایرانشهر – تقاطع سمیه – ساختمان ۱۱۱ واحد ۱۱

. سانترال پاناسونیک KX-TES۸۲۴

. سانترال پاناسونیک KX-TES۸۲۴

. سانترال پاناسونیک KX-TES۸۲۴

دستگاه سانترالKX-TES824 پر فروشترین دستگاه سانترال پاناسونیک در خاورمیانه است که قابلیت ساپورت ۳ کانال ورودی خط شهری و ساپورت ۸ کانال ورودی خطوط داخلی جهت ارتباط کاربران و همچنین یک کانال اپراتور گویا بر روی تمامی خطوط شهری و لازم بذکر است که برای نمایش شماره تلفن برای ورودی هر۳ پورت خطوط شهری نیاز به یک کارت کالر آیدی می باشد.
و با اضافه کردن کارتهای مربوطه قابلیت ارتقاء به 6.16 و درنهایت 8.24 می باشد و قابلیت اضافه کردن یه کارت اپراتور گویا و همچنین در کل جای اضافه کردن ۳ کارت کالر آیدی را بر روی شلف دستگاه مورد نظر دارد.

آشنایی با دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824

معمولاً در شرکت ها و سازمان ها، تعداد تماس های تلفنی که در طول روز انجام می شود، بسیار بالا بوده که پاسخگویی به تمامی آنها بعد از مدتی باعث کلافگی و خستگی فردی که وظیفه پاسخگویی به تلفن ها را دارد، می شود.

اما از آنجایی که پاسخگویی به تلفن های مشتریان و به کارگیری روشهایی برای مفروش محصولات از طریق تلفن، اهمیت بسیار زیادی برای مدیران شرکت ها و به ویژه مدیران کسب و کارهای نوپا دارد، نمی توان به این موضوع به توجه بود. از این رو دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824 طراحی شده است تا صاحبان کسب و کارها بتوانند با با تعریف داخلی های سازمان به این دستگاه، تماس های دریافتی را بعد از عبور منظم از میان این داخلی ها دریافت نمایند.

استفاده از این دستگاه سبب می شود که تعداد تماس های ورودی به یک شرکت کنترل شده و میزان خستگی کاربران نیز کاهش یابد. به کارگیری این دستگاه، فرایند پاسخگویی به تماس های تلفنی مشتریان را بهبود می دهد و در نتیجه باعث جلب رضایت هرچه بیشتر آنها می شود. سانترال پاناسونیک KX-TES824 بیشتر برای محیط های کوچک کاربرد دارد، از این رو یکی از پرفروش ترین دستگاه برای کسب و کارهای نوپا و تازه تاسیس می باشد.

این دستگاه در طی پانزده سال اخیر پرفروش ترین و پرمصرف ترین دستگاه سانترال پاناسونیک در تمامی شهرهای آسیایی و خاورمیانه بدلیل امکانات عالی و قابل قبول برای مصرف کنندگان است. نصب آسان و همچنین حجم و اندازه استاندارد که فضای کمی را اشغال میکند از ویژگی های بارز این دستگاه می باشد. سانترال پاناسونیک KX-TES824 در کشور ویتنام تولید انبوه دارد. این دستگاه دارای ۳ پورت خط شهری و ۸ عدد خط داخلی آنالوگ و هایبرید بوده که با تمامی گوشی های آنالوگ از جمله تلفن های رومیزی و بیسم سازگار است. با قرار دادن یک کارت آیدی بروی سانترال که قابلیت ۳ عدد کارت آیدی را دارد و برای کارت های پیش فرض ارتقا نیز جای کارت آیدی درنظر گرفته شده است.

در واقع هر کارت توان ساپورت کردن ۳ عدد خطوط شهری را دارد و کاربران می توانند شماره هایی که از بیرون باشما تماس گرفته می شود را بروی گوشی های آیدی دار هنگام زنگ خوردن مشاهده کنند که برای کارت های ارتقا نیز این دستگاه شامل یک کانال دیزا (اپراتورگویا) می باشد که درصورت نیاز مشتری جای یک کارت دیزای دیگر را در داخل دستگاه دارد که ظرفیت اپراتور گویای این سانترال را به تماس همزمان دو نفر کاربر از طریق اپراتور گویا بر روی تمامی خطوط می دهد.

مهم ترین نکته سانترال پاناسونیک KX-TES824 همانطور که روی بدنه آن نیز ذکر شده قابل ارتقا بودن این دستگاه به 8.24 می باشد که با قرار دادن کارت اول که به اصطلاح کارت ۳به ۸ (TE-82480) نامیده می شود ظرفیت این سانترال را دو برابر کرده و به ظرفیت ۶ به ۱۶می رساند که می تواند ۶ عدد خطوط شهری و ۱۶عدد خط داخلی هایبرید و آنالوگ دیگر را ساپورت کند و لذا آخرین کارتی که می توان به این سانترال اضافه نمود کارت ارتقا ۲ به ۸ (TE-82474) است که با اضافه کردن این کارت روی کارت قبلی ۲ عدد خطوط شهری دیگر و ۸ عدد خطوط داخلی آنالوگ دیگر را می تواند فعال کند.

ظرفیت واقعی سانترال پاناسونیک KX-TES824 ساپورت کردن ۸ عدد خط شهری و ۲۴ عدد خط داخلی می رسد و موضوع مهمی که در مورد کارت ۲ به ۸ وجود دارد. ۸ پورت داخلی این کارت فقط بر روی تلفن های آنالوگ کار می کند و و تلفن های هایبرید را ساپورت نمی کند. و امروزه این سانترال با ۲ مدل با نام های KX-TES-824 که ظرفیت ساپورت ۳ عدد خط شهری و ۸ عدد خطوط داخلی رادارد و سانترال KX-TEM824 که این دستگاه نیز با اضافه کردن یک کارت ارتقا توسط شرکت پاناسونیک ظرفیت این دستگاه را به دو برابر دستگاه قبلی یعنی ۶ به ۱۶ روانه بازار برای مصرف کنندگان کرده است.

اگر بخواهیم برخی از ویژگی های دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TES824 برایتان شرح دهیم، می توانی به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مشخص کردن نام برای هرکدام از داخلی ها
  • دسته بندی داخلی ها
  • فراهم کردن تماس های گروهی
  • ذخیره کردن شماره ها برای برقراری تماس های سریع
  • مشاهده کردن اطلاعات تماس گیرنده

قیمت سانترال پاناسونیک KX-TES824

اگر به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و می خواهید اقدام به خرید این دستگاه نمایید، می توانید با مراجعه به این سایت و همچنین تماس با شماره های موجود، از لیست قیمت دستگاه های سانترال پاناسونیک KX-TES824 مطلع شوید.

برای دریافت قیمت و خرید محصول با شماره 09122159032  تماس بگیرید.

محسن میثاقیان

محسن میثاقیان

آموختن کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم

رزومه

یک پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
آخرین دیدگاه ها
  • عباس عسکری : مقاله خوبی بود مرسی
  • bbbb : مرسی از مقاله خوبتون
شرکت در وبینار
برچسب ها