نصب سانترال و خدمات پس از فروش انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک در ظرفیت های مختلف، نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته و اجرای کابل کشی
نصب سانترال و خدمات پس از فروش انواع مراکز تلفن سانترال پاناسونیک

 ۰۲۱-۸۸۹۳۳۶۱۱

تلفن دفتر مرکزی  

info@panasonictehran.com

ساعت کاری: 09:00 صبح تا 17:00 عصر

تهران - خیابان فردوسی

خ ایرانشهر – تقاطع سمیه – ساختمان ۱۱۱ واحد ۱۱

سانترال

محصولات ارتباطی پاناسونیک خصوصاً دستگاه های سانترال پاناسونیک، گوشی های تلفن رومیزی، بی سیم و گوشی های مختلف در دنیا، امروزه جزو پر فروش ترین و با کیفیت ترین محصول در بین رقبا و کمپانی های دیگر، مورد علاقه و توجه و استقبال قرار گرفته و همین موضوع باعث گردیده بسیاری از شرکت ها و ارگان های کوچک و بزرگ دولتی و خصوصی در کشورمان از این برند بین المللی جهت استفاده و کاربری استقبال نمایند. در شرکت ها و مراکز تجاری معمولا چندین خط تلفن وجود دارد و همین موضوع، مدیریت این خط ها را مشکل می نماید. بنابراین بجای اینکه برای مدیریت این خطوط از تلفن های متعددی استفاده شود، امروزه از تلفن سانترال برای مدیریت خطوط استفاده می شود. تلفن سانترال پاناسونیک یکی از بهترین مدل های تلفن سانترال موجود در بازار است که ویژگی های منحصر بفرد آن باعث شده است تا به یکی از پر فروش تلفن های موجود در بازار تبدیل شود.

محصولات ارتباطی پاناسونیک خصوصاً دستگاه های سانترال پاناسونیک، گوشی های تلفن رومیزی، بی سیم و گوشی های مختلف در دنیا، امروزه جزو پر فروش ترین و با کیفیت ترین محصول در بین رقبا و کمپانی های دیگر، مورد علاقه و توجه و استقبال قرار گرفته و همین موضوع باعث گردیده بسیاری از شرکت ها و ارگان های کوچک و بزرگ دولتی و خصوصی در کشورمان از این برند بین المللی جهت استفاده و کاربری استقبال نمایند. در شرکت ها و مراکز تجاری معمولا چندین خط تلفن وجود دارد و همین موضوع، مدیریت این خط ها را مشکل می نماید.

بنابراین بجای اینکه برای مدیریت این خطوط از تلفن های متعددی استفاده شود، امروزه از تلفن سانترال برای مدیریت خطوط استفاده می شود. تلفن سانترال پاناسونیک یکی از بهترین مدل های تلفن سانترال موجود در بازار است که ویژگی های منحصر بفرد آن باعث شده است تا به یکی از پر فروش تلفن های موجود در بازار تبدیل شود.

 

دستگاه سانترال چیست؟

شاید شما نیز با دستگاه سانترال آشنایی نداشته باشید و برای شما جالب باشد که بدانید دستگاه سانترال چیست و چگونه کار می کند. حتما شما نیز با شرکت هایی تماس گرفته اید که داخلی دارند و با گرفتن داخلی به قسمت مورد نظر وصل می شوید. این کار در واقع توسط دستگاه سانترال انجام می شود. این دستگاه دستگاهی است که مجموعه ای از خطوط تلفن را  گردآوری نموده و سیستم یک تلفن داخلی را بوجود می آورد. بنابراین به شما کمک می کند به جای داشتن دستگاه های تلفن متعدد بر روی میز، فقط یک دستگاه تلفن را بر روی میز خود داشته باشید و با آن همه ی خطوط خود را کنترل و مدیریت نمایید. همچنین با استفاده از آن به راحتی خطوط داخلی با هم ارتباط دارند که اینکار بدون صرف هزینه و وقت می باشد. بدون استفاده از دستگاه سانترال، کار شرکت ها بسیار کندتر انجام شده و سخت تر است.

 

 

دستگاه سانترال پاناسونیک

اگر شما برای خرید دستگاه و تلفن سانترال به بازار مراجعه کنید، با انواع برندهای مختلف روبرو شده و همین مسئله باعث سردرگمی شما به هنگام خرید خواهد شد. در واقع کیفیت دستگاه به برند آن و سیستم نرم افزاری و سخت افزاری آن بسیار وابسته است. دستگاه های سانترال پاناسونیک که در انواع مدل ها تولید شده است برای رفع نیازهای یک شرکت کوچک تا بزرگ بسیار مناسب است.

دستگاه های سانترال پاناسونیک دارای سیستم بسیار پیشرفته ای هستند و نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار، قابلیت ارتقای بالاتر و امکانات کامل و جامعی نیز دارند. این امکانات منحصر بفرد و پیشرفته باعث محبوبیت سانترال پاناسونیک در بازار شده است.

دستگاه سانترال پاناسونیک باعث کاهش هزینه های تلفن شده و از سوی دیگر ویژگی caller id در این نوع از تلفن ها باعث افزایش کارایی هر چه بهتر آن می شود. خروجی صدا و پردازش صدا نیز در این مدل از  تلفن ها بسیار عالی و با قدرت است. علاوه بر نمایش شماره و مشخصات تماس گیرنده، دستگاه های پاناسونیک این امکان را به تماس گیرندگان می دهند تا با داخلی مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس بگیرند. همچنین شما می توانید یک پیغام صوتی را روی دستگاه ذخیزه کنید و به هنگام تماس مخاطبان این پیغام صوتی پخش شود.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد  در کنار سایر ویژگی های آن این است که شما می توانید تماس های یک خط را محدود کنید. مثلا می توانید دستگاه را طوری برنامه ریزی کنید که برخی از خطوط امکان تماس با بیرون از شرکت را نداشته باشند و این امر در کاهش هزینه ها بسیار موثر است.

 

 

 

انواع دستگاه های سانترال پاناسونیک

دستگاه های سانترال پاناسونیک به دستگاه های کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم می شوند. دستگاه های کم ظرفیت تعداد خطوط تلفن داخلی و خارجی کمتری را پشتیبانی کرده و از سوی دیگر دستگاه های با ظرفیت بالا تعداد خطوط بیشتری را پشتیبانی می کنند. مثلا مدل KXTES824 دارای 3 خط شهری و تعداد 8 خط داخلی است و می توان آن را به 8 خط شهری و 24 خط داخلی ارتقا داد. بنابراین به هنگام خرید سانترال های پاناسونیک شما باید با توجه به نیاز خود یکی از مدل ها را انتخاب نمایید.

برخی از مدل های تلفن های پاناسونیک قابلیت برنامه ریزی را نیز دارند و شما می توانید به صورت پیشرفته این دستگاه ها را کنترل نمایید. بطور مثال تلفن پاناسونیک سانترال TDA100D دارای پورت USB است که شما می توانید به راحتی از طریق آن برای تلفن به صورت نرم افزاری برنامه ریزی نمایید.

 

انواع گوشی های سانترال پاناسونیک

گوشی های تلفن آنالوگ: این مدل از گوشی های سانترال شرکت پاناسونیک ساده بوده و قیمتی ارزان دارند و برای استفاده کارمندان یک مجموعه گزینه ای بسیار مناسب هستند. S500، S580 و S880 از مدل های تلفن آنالوگ شرکت پاناسونیک می باشند.
گوشی های تلفن هایبرد: این مدل از گوشی های سانترال پاناسونیک علاوه بر قابلیت های تلفن های ساده دارای ویژگی هایی همچون شماره گیری سریع و مشاهده ی وضعیت تماس های داخلی می باشد و دارای کلیدهایی برای برنامه ریزی می باشد. گوشی مدل 7730 یکی از مدل های گوشی های هایبرد است که امکان مکالمه ی همزمان دو الی 5 نفره را به شما می دهد.
گوشی های تلفن دیجیتال: گوشی های تلفن دیجیتال دارای پورت های دیجیتالی می باشند که به امکان اضافه نمودن و وصل کردن تلفن های دیجیتال را به تلفن سانترال می دهند. گوشی های مدل 7665 نمونه ای از تلفن های دیجیتال هستند که دارای کیفیت صدای بسیار خوبی هستند.

 

 

 

استفاده از دستگاه سانترال می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و به شما کمک کند تا بتوانید ارتباط بهتری را در شرکت خود میان افراد فراهم کنید. به همین علت نیز آشنایی با کاربردهای مختلف و مزایای فوق العاده این دستگاه می تواند برای شما بسیار مفید باشد. برای این که اطلاعات خود در این خصوص را افزایش دهید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

 

کاربرد دستگاه سانترال برای ارتباط داخلی بهینه

یکی از اصلی ترین کاربردهای دستگاه های سانترال این است که به شما این امکان را می دهد تا ارتباطات داخلی محیط کار خود را به میزان بسیار زیادی بهینه سازی کنید. با استفاده از این دستگاه شما می توانید یک ارتباط داخلی رایگان را بین همکاران و کارمندان خود ایجاد کنید و به این ترتیب برای ایجاد این ارتباط نیازی نیست که هزینه دیگری را بپردازید.

همانطور که می دانید این ارتباط اگر به صورت تلفنی باشد می تواند هزینه بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که این موضوع به طور کامل با استفاده از دستگاه های سانترال برطرف می شود. یکی دیگر از مزایای آن در ارتباط داخلی همکاران این است که شما می توانید از این دستگاه ها برای پیجینگ همکاران و پرسنل اداری خود استفاده کنید و دیگر نیازی نیست که برای خرید سیستم های پیجینگ هزینه زیادی را بپردازید و می توانید با کمترین هزینه و خرید دستگاه های سانترال به راحتی هرچه تمام این کار را انجام دهید.

 

افزایش امنیت اطلاعات و مکالمات

دستگاه سانترال دارای مزایای بسیار زیادی است که یکی از مهمترین این مزایا این است که می تواند امنیت مکالمات شما را به میزان زیادی افزایش دهد. گاهی اوقات برای برخی از شرکت ها، کسب و کارها و یا دفاتر کار نیاز است تا مکالمات در امن ترین محیط ممکن انجام شود و شخصی خارج از شبکه نتواند مکالمات شما را گوش دهد. این کار با استفاده از تلفن های معمولی برای انجام مکالمات عملا غیرممکن است و در نتیجه امنیت شما با استفاده از این تلفن ها به میزان زیادی کاهش پیدا می کند. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه های سانترال می تواند یک راهکار فوق العاده برای شما باشد تا با کمترین هزینه ممکن بتوانید امنیت اطلاعات و مکالمات خود را افزایش داده و در یک محیط کاملا امن اقدام به انجام مکالمه خود کنید.

 

کاربرد سانترال برای ارتباط بهتر با مشتریان

استفاده کردن از سانترال باعث می شود تا شما بتوانید ارتباط بهتری را با مشتریان خود برقرار کنید. این دستگاه دارای قابلیت منشی تلفنی خودکار است که در صورتی که مشتریان با شما تماس بگیرند و به هر دلیلی شما در دسترس نباشید منشی تلفنی می تواند توضیحات کاملی را به مشتریان ارائه دهد. این موضوع باعث می شود تا مشتریان پشت خط بمانند و در نتیجه شما بتوانید به آنها پاسخ دهید. امروزه بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهایی که به صورت تلفنی با مشتریان خود در ارتباط هستند از این دستگاه استفاده می کنند تا بتوانند ارتباط خود را مشتریان را بهبود دهند. در ویدیوی زیر می توانید نحوه ذخیره سازی شماره های داخلی روی تلفن های سانترال پاناسونیک را مشاهده کنید. 

 

 

سایز مزایای مهم دستگاه های سانترال

بدون شک یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از دستگاه سانترال این است که این دستگاه ها دارای زیبایی ظاهری فوق العاده ای هستند و می توانند جلوه خوبی را به محیط کار شما ببخشند. علاوه بر این قیمت بسیار مناسبی که این دستگاه ها دارد و همینطور ارتباط داخلی رایگانی که به شما ارائه می دهد باعث می شود تا استفاده از این دستگاه ها از نظر اقتصادی نیز کاملا به صرفه باشد و در نتیجه خرید این دستگاه ها گزینه ایده آلی به شمار بیاید. این دستگاه ها دارای تنظیمات مختلف و متنوعی می باشند که شما می توانید متناسب با سلیقه و نیاز خود تمامی این تنظیمات را تغییر دهید و این دستگاه را به طور کامل شخصی سازی کرده و متناسب با نیاز خود از آن استفاده کنید.

 

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  اولین سوالی می باشد که افراد در هنگام خرید سانترال مورد نظر خود از فروشنده های مختلف سوال می کنند. در خصوص این تفاوت  می توان گفت که سانترال های پرظرفیت برای کسب و کارهای بزرگتر و سانترال های کم ظرفیت برای کسب و کارهای کوچک و متوسط کارایی لازم را دارند.

 

سانترال های پرظرفیت

آیا شما نیز به دنبال تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت هستید؟ آیا می دانید که هر کدام چه تفاوتی هایی با یکدیگر دارند؟ با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.

سانترال یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین وسیله الکترونیکی در بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و اداره ها می باشد چرا که تمام خطوط تلفن مربوط به این موسسات را می توان به کمک آن وصل نمود و با انجام تنظیمات لازم، شماره گیری های مشتریان را آسانتر کرد.

این دستگاه می تواند با جمع آوردی و گرد هم آوردن مجموعه ای خطوط تلفن یک سیستم بسیار منظم برای تلفن های داخلی را شکل دهد؛ اما سوال این است که تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت در چیست؟ با این سوال می توان متوجه شد که دو نوع سانترال وجود دارد که برخی از آنها پر ظرفیت و برخی دیگر نیز کم ظرفیت هستند. برای روشن شدن تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت می توان به معرفی جداگانه این دو مدل پرداخته و در آخر نتیجه گیری مناسبی در مورد آن  داشته باشیم.

سانترال های پرظرفیت با داشتن انعطاف پذیری بسیار بالا، سهولت در برقراری ارتباط و برنامه ریزی آسان از بهترین نوع ها به شمار می آید که در بخش های بعدی بیشتر به این موضوع می پردازیم.

 


– پرظرفیت KX-TDA100D:

سانترال پرظرفیت KX-TDA100D یکی از بهترین و پرفروش ترین مدل های سانترال های پرظرفیت به شمار می آید. این مدل از در سال 2013 وارد بازار شده است و با داشتن ویژگی های بسیار متعجب آور خود توانسته است توجه بسیاری از مشتریان را به سوی خود جذب کند. از ویژگی های بی نظیر این مدل از سانترال پر ظرفیت می توان به نصب راحت، سازگاری کامل با آی پی، شبکه سازی چند مکانی و کاهش هزینه های مکالمه اشاره کرد.– پرظرفیت KX-TDA600:

از دیگر سانترال های پرظرفیت می توان به KX-TDA600 اشاره کرد که این مدل از بیشترین کاربرد را در هتل ها، بیمارستان ها، مراکز دولتی و وزارت خانه ها دارد که با داشتن ظرفیت باورنکردنی خود توانسته است رضایت مصرف کنندگان را به سوی خود جلب کند. از مهمترین ویژگی های این مدل از سانترال می توان به پخش تماس های ورودی، تلفن گویا، محدودیت تماس با خطوط شهری و ثبت مکالمات اشاره کرد.

 

معرفی سانترال های کم ظرفیت

 در این قسمت از مقاله نیز می خواهیم در مورد سانترال های کم ظرفیت توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. سانترال های کم ظرفیت توسط کسب و کارهای کوچکتر مورد استفاده واقع شده و به گونه طراحی شده اند که می توانند تمام نیازهای یک شرکت کوچک و متوسط را پوشش دهند. ظرفیت این دسته در حدود 24 خط داخلی و 8 خط خارجی می باشد و با داشتن قیمت های بسیا مناسب و انواع مدل های گوناگون خود توانسته اند از فروش بسیار خوبی نیز بهره مند شوند. اگر شما نیز قصد خرید سانترال برای کسب و کار خود را دارید می توانید با در نظر گرفتن ظرفیت مورد نظر خود یکی از بهترین مدل های را تهیه و خریداری کنید. لازم به ذکر است که فروشگاه پاناسونیک تهران تمامی خدمات نصب سانترال، راه اندازی و آموزش کدهای سانترال را به مشتریان خود ارائه می دهد. 

 


– کم ظرفیت KX-TES824

سانترال های کم ظرفیت نیز مانند پرظرفیت از مدل ها و انواع بسیار متنوعی برخوردار می باشد به طوری که شما می توانید تنوع بالایی از این محصول را در ویترین فروشگاه ها مشاهده کنید یکی از بهترین این سانترال ها KX-TES824 می باشد که با داشتن کارایی بسیار بالا و قیمت های مناسب خود توانسته است توجه و رضایت مصرف کنندگان را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که سانترال های کم ظرفیت به دلیل پایین بودن ظرفیت آنها در کشورهای اروپایی به شکل قابل توجهی مورد استفاده قرار نمی گیرد و شما می توانید بیشترین مصرف این دستگاه را در کشورهای آسیایی به خصوص در خاورمیانه مشاهده کنید چرا که در این منطقه تعداد کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار بیشتر از کسب و کارهای بزرگ می باشد و نیاز به مدل کم ظرفیت نیز بیشتر احساس می شود.


– تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت

تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  یکی از مهمترین سوالاتی می باشد که در وهله ی اول به ذهن خریداران خطور می کند و می خواهند اطلاعات لازم را در خصوص تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  به دست بیاورند. توجه داشته باشید که هر کدام از این سانترال ها با داشتن ویژگی های مختص به خود مورد نیاز در یک کسب و کار می باشد. از مهمترین ویژگی های و تفاوت سانترال پرظرفیت و کم ظرفیت  نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– پرظرفیت: داشتن قیمت های بسیار بالا د مقایسه با سانترال های کم ظرفیت – داشتن خطوط بسیار بالا- انعطاف پذیری بسیار بالا – مناسب برای کسب و کارهای بزرگ تر

 کم ظرفیت: داشتن خطوط تلفن کمتر در مقایسه با سانترال های پرظرفیت- پایین بودن آنها- مناسب برای کسب و کارهای کوچکتر

 

خدمات سانترال پاناسونیک

وقتی قصد استفاده از دستگاه های سانترال دارید حتما نیاز به خدمات نیز دارید. برای مثال اگر می خواهید خط شهری اضافه یا کم کنید، اتصالات برقی و مخابراتی را تنظیم کنید نیاز به خدما دارید. این کار نیاز به دانش تخصصی و فنی دارد و هر کسی نمی تواند به راحتی سانترال نصب و راه اندازی کند. شرکت پاناسونیک تهران با آموزش نیروی های خود سعی در ارائه بهترین خدمات سانترال پاناسونیک دارد.
این خدمات شامل بخش های مختلف زیر می باشد:

  • برقراری خط شهری در سانترال
  • برقراری داخلی سانترال
  • برنامه ریزی سانترال
  • جابه جایی سانترال
  • نصب پست مخابراتی
  • آرایش و مرتب سازی پست ها و کابل ها
  • تهیه نقشه

 

خدمات نصب سانترال پاناسونیک

نصب سانترال به سادگی تلفن های دیگر نیست و نیاز به دانش و اطلاعات در مورد اصول فنی و ساختار سانترال دارد. حتی اگر دستگاه را هم از جای دیگر خریداری کرده باشید برای نصب آن باید از کارشناسان فعال در این حوزه استفاده کنید. سیستم های مختلفی برای نصب آن موجود است که کارشناس نصب سانترال ابتدا باید فضایی را که قرار است در آن از سانترال استفاده شود را مورد بررسی قرار می دهد تا مشخص کند چه سیستمی برای آن فضا مناسب است. کارشناسان شرکت پاناسونیک تهران با شناخت سیستم های مختلف نصب سانترال پاناسونیک آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان عزیز هستند.

 

نصب سانترال در تهران

شرکت های بزرگ و کوچک بسیاری در شهر تهران وجود دارند که تعداد خطوط شهری زیادی دارند و طبیعتا نمی توانند برای هر خط شهری یک تلفن جداگانه ای داشته باشند. از این رو سانترال و تلفن های آن بهترین گزینه برای این شرکت ها هستند. از طرفی کارکنان شرکت ها نیاز به برقراری ارتباط با یکدیگر دارند. سانترال قابلیت برقراری خطوط داخلی درون شرکت ها و سازمان ها را نیز دارد.
شرکت های زیادی در زمینه نصب سانترال در تهران وجود دارند اما به این نکته توجه کنید که همه این شرکت ها تخصص لازم را ندارند و باید در انتخاب شرکت دقت بسیاری داشت.

در صورت خرید دستگاه سانترال از فروشگاه پاناسونیک تهران، می توانید این محصول را ظرف مدت کوتاهی دریافت کنید. برای دریافت قیمت و خرید سانترال با شماره 09122159032 تماس بگیرید. 

. سانترال پاناسونیک KX-TES۸۲۴

دستگاه سانترالKX-TES824 پر فروشترین دستگاه سانترال پاناسونیک در خاورمیانه است که قابلیت ساپورت ۳ کانال ورودی خط شهری و ساپورت ۸ کانال ورودی خطوط داخلی جهت ارتباط کاربران

. سانترال پاناسونیک KX-NS۵۰۰

دستگاه سانترالKX-NS500 یکی از جدیدترین محصولات شرکت پاناسونیک است که قابلیت ساپورت ۶ پورت خطوط شهری همراه با کالرآیدی و ۱۶ کانال داخلی آنالوگ و۲ کانال داخلی دیجیتال و۲ کانال اپراتور گویای ۲ کاناله دارد که قابلیت زیر شاخه شدن تا ۶۴ مرحله را دارد.

. سانترال پاناسونیک KX-TDA۱۰۰DBAP

این دستگاه نسل جدید سانترال است که بعد از سانترال های مدل KX-TDA100 و KX-TDA109D با استقبال گسترده مشتریان راهی بازار شده است. این مدل سانترال دارای یک کارت ۸  پورت خط شهری همراه با آیدی و ۴ عدد خط داخلی دیجیتال بر روی بدنه

. سانترال KX-HTS۳۲

تلفن سانترال پاناسونیک سری KX-HTS32 تلفن های سانترال یکی از بهترین و محبوب ترین گوشی های تلفن برای اداره جات و شرکت ها هستند؛ این تلفن های ثابت توسط برندهای زیادی تولید می شوند که در این بین پاناسونیک یکی از بهترین و با کیفیت ترین آنها است

. باکس سانترال پاناسونیک KX– TDE۱۰۰

باکس سانترال پاناسونیک YIX – TDE100    دارای ابعاد 33W×39H×27D دارای وزن کمتر از 12 کیلوگرم می‌باشد. دارای رنگ سرمه‌ای می‌باشد. حداکثر ظرفیت استفاده از خط شهری 96 پرت می‌باشد

. سانترال پاناسونیک مدل KX-TDE۶۰۰

سانترال پاناسونیک KX-TDE600 امروز با توجه به تغییرات بسیاری که در سیستم های مخابراتی و سانترال های قدیمی ادارات و نهادهای مختلف و تبدیل آنها به جدیدترین و بروزترین سانترال های مدرن است

. کابین سانترال مدل KX–TDE ۶۲۰

کابین سانترال مدل KX – TDE 620 1-    دارای ابعاد 49W×41H×27D 2-    دارای وزن کمتر از 16 کیلوگرم می‌باشد. 3-    رنگ سرمه‌ای 4-    حداکثر ظرفیت خط شهری 640 پرت 5-    حداکثر ظرفیت خطوط داخلی 1152 پرت

. باکس سانترال NS۱۰۰۰

باکس سانترال NS 1000 1-    دارای ابعاد 430×88×40 میلی متر 2-    رنگ مشکی 3-    وزن 5.1 کیلوگرم 4-    RUCK MOUNT 5-    قابلیت VOIP را دارد. 6-    قابلیت ارتفاع کارت را دارد.

. آنتن دکت مدل KX_TDA۰۱۵۶

این دستگاه با یک داخلی دیجیتال راه اندازی می شود و بدون نیاز به لایسنس و ازپروتکل MGCP  پشتیبانی می کند و تا ۲۰۰ متر در مسافت ها و فضای باز آنتن دهی دارد ولی در ساختمان‌ ها ‌طبقات آنتن دهی به نصف این مسافت می رسد.